Головна    |    Зразки    |   Інструкції   |    Анкета    |    Ціни    |    Конвенція    |  Країни    |   Запитання   |    Контакти

 
 
 
Українською Русский English
Перевірка поточного стану Вашого замовлення

Введіть ім'я та прізвище латиницею (як в анкеті)


Пам'ятайте, що при отриманні Міжнародного Водійського Посвідчення Ви не здаєте ніяких тестів і не перевіряєтеся на кримінальність, тому МПВ є тільки юридичним перекладом Ваших національних водійських прав і без Ваших оригінальних водійських прав воно не дійсне.
 

     
     


Яка організація затвердила Міжнародне Водійське Посвідчення (МВУ)?
Організація Об'єднаних Націй. Часткову інформацію Ви можете знайти тут.

Скільки часу необхідно, щоб отримати Міжнародні права через сайт?
Увесь процес від обробки Вашої заявки до отримання Вами Вашого Посвідчення за вказаною адресою займає від 1 до 10 робочих днів (див. розділ "Ціни")

Чи може людина керувати транспортними засобами з простроченими оригінальними водійськими правами маючи Міжнародні права?
НІ! Ви повинні мати діюче оригінальне національне водійське посвідчення на додаток до Міжнародного посвідчення водія, тому що Ваше діюче оригінальне національне водійське посвідчення є підтвердженням того, що Ви вже здавали правила дорожнього руху і маєте навички водіння, а МПВ є юридичним перекладом (на 8 мов) інформації з Ваших оригінальних прав, що допомагає Вам орендувати і керувати транспортними засобами у багатьох країнах

Чи може Міжнародне посвідчення водія замінити діюче оригінальне національне водійське посвідчення?
НІ! Оскільки МПВ є тільки юридичним перекладом Вашого оригінального національного водійського посвідчення і є доповненням до нього для пред'явлення поліції в країнах, де не дозволено користуватися лише іноземними водійськими посвідченнями.

Чи повинен я пред'являти паспорт щоб отримати МПВ?
НІ! МПВ видаються на підставі Вашого діючого національного водійського посвідчення.

Що собою являє Міжнародне посвідчення водія?
Додаток №10 в декларації ООН про Дорожній Рух ясно вказує, що Міжнародні права мають бути книжкою певного розміру (приблизно розмір паспорта) з перекладом на 8 основних мов ООН разом із пластиковою карткою з декількома ступенями захисту (яка є прямим додатком до книжки).

Чи потрібно здавати який-небудь тест для отримання МПВ?
Ні, оскільки Ваше оригінальне національне водійське посвідчення, отримане за місцем Вашого постійного проживання є основним документом на підставі якого видаються Міжнародні права.

Які мови включає переклад МПВ?
МПВ включає переклад інформації Вашого оригінального водійського посвідчення на французьку, іспанську, англійську, російську, арабську, німецьку, китайську, португальську, грецьку, корейську, італійську, турецьку, фарсі та японську мови.

Я отримав права в Україні 10 років тому. Чи можуть у мене бути проблеми на територии Росії? Якщо ні, то на які закони я можу посилатися у разі претензій до мене?
На підставі постанови уряду Російської Федерації № 1396 від 1999 року водійське посвідчення, видане в Україні, дійсне на території Росії тільки на термін перебування на цій території. Тобто громадянин, який має водійське посвідчення України, повинен бути зареєстрований у певному місті, і на термін його реєстрації його водійське посвідчення буде дійсним.
Якщо термін реєстрації збіг або Ви незареєстровані, Вам необхідно отримати російські права або користуватися Міжнародним посвідченням водія разом з українськими національними правами.

Чи дійсне іноземне водійське посвідчення на території РФ?
"Водійське посвідчення, записи якого не дубльовані буквами латинського, російського алфавіту мають бути перекладені російською мовою, і мати посвідчувальні написи перекладу, завірені в нотаріальному порядку або іншим посадовцем". Особам, що тимчасово перебувають на території РФ, заміна іноземних національних водійських посвідчень на російські, а також видача втрачених, не провадиться, якщо інше не передбачене в міжнародному договорі РФ. "Іноземне національне водійське посвідчення дійсне на території РФ впродовж 60 днів якщо громадянин прописався. По закінченні 60 днів з дати отримання в органах внутрішніх справ РФ дозволу на постійне проживання на території Росії, іноземне водійське посвідчення вважається не дійсним. Окремо передбачені правила заміни водійських посвідчень для громадян, що отримали дозвіл на постійне проживання в Росії в дипломатичному представництві або консульській установі РФ. Вони мають право замінити іноземне національне водійське посвідчення після складання теоретичного іспиту в органах ДІБДР Росії. Згідно постанови Уряду РФ від 15.12 1999 N1396

Головна    |    Зразки    |   Інструкції   |    Анкета    |    Ціни    |    Конвенція    |  Країни    |   Запитання   |    Контакти