Головна    |    Зразки    |   Інструкції   |    Анкета    |    Ціни    |    Конвенція    |  Країни    |   Запитання   |    Контакти

 
 
 
Українською Русский English
Перевірка поточного стану Вашого замовлення

Введіть ім'я та прізвище латиницею (як в анкеті)


Пам'ятайте, що при отриманні Міжнародного Водійського Посвідчення Ви не здаєте ніяких тестів і не перевіряєтеся на кримінальність, тому МПВ є тільки юридичним перекладом Ваших національних водійських прав і без Ваших оригінальних водійських прав воно не дійсне.
 

     
     


АВТОТРАНСПОРТ В АВСТРАЛІЇ

В Австралії лівосторонній рух. Заморські гості, які зазвичай їздять праворуч, повинні дуже уважно і обережно пересуватися по австралійським дорогах, принаймні, поки це не стане для них звичним. Компанії з прокату автомобілів і місцева (в цілому доброзичлива) поліція дадуть інформацію щодо того, чи дійсне ваше національне посвідчення в Австралії. Відстані і швидкість визначаються в кілометрах, а паливо продається літрами. В Австралії в цілому добре підтримувана система доріг і шосе. Тут, як і в будь великій країні, широко використовується автомобільний транспорт. Більшість столиць штатів пов'язано з рештою за допомоги гарних шосе; деякі їх частини мають подвійну смугу руху, але багато відрізків однополосні. В ізольованих областях дороги, як правило, не кращої якості і місцями являють собою пилові грунтові дороги або навіть колію. Переїзд між двома великими центрами вельми тривалий. Ось приблизний час пересування між основними містами:
Мельбурн - Сідней: 9-10 годин шляху (приблизно 900 кілометрів);
Брісбен - Сідней: 12-13 годин (приблизно 1000 кілометрів);
Перт - Сідней: 50 годин (приблизно 4 100 кілометрів);
Сідней - Канберра: 3-3,5 години (приблизно 300 кілометрів);
Адалаіда - Мельбурн: 8-10 годин (приблизно 750 кілометрів);
Брісбен - Мельбурн: 19-20 годин (приблизно 1700 кілометрів);
Мельбурн - Перт: 40 годин (приблизно 3500 кілометрів);
Перт - Аделаїда: 32 години (приблизно 2 700 кілометрів).
Хоча головні швидкісні траси мають хороший сервіс, будь-кому, хто направляється вглиб країни бажано порадитися з місцевими жителями, запастися паливом, запчастинами, запасними шинами, сірниками, їжею і водою (мінімум 4 галони на людину). На цих дорогах рідко можна зустріти проїжджаючі машини, тому краще взяти з собою супутниковий телефон для екстреного виклику допомоги. Бажано повідомити свій передбачуваний маршрут пересування співробітникам місцевої поліції. Також непогано довести до відома своїх рідних про вашу подорож, що дозволить їм своєчасно повідомити державні служби у випадку, якщо ви не повідомите про своє прибуття в пункт призначення в обумовлений час. Зазвичай людям, що подорожують вглиб країни, доводиться чекати на допомогу протягом тижня або більше і їм пощастить, якщо хтось помітить їх відсутність. Спека і відсутність води в будь-який час року може привести людину до швидкої загибелі. Якщо ви опинилися у важкій ситуації, то залишайтеся поруч зі своїм транспортним засобом, щоб вас легко можна було помітити з повітря. Не ставтеся до цієї поради легковажно, оскільки навіть місцеві жителі гинуть в цих місцях.

ВОДІЙСЬКЕ ПОСВІДЧЕННЯ В АВСТРАЛИИ

Усі штати і території в Австралії мають єдину систему водійських ліцензій:
C Car licence - дана ліцензія охоплює транспортні засоби до 4,5 тонн повної маси транспортного засобу (ПМТС);
R Rider licence - застосована до будь-яких мотоциклів;
RE Restricted Rider licence - застосована до мотоциклів LAMS (Learner Approved Motorcycle Scheme), мотоциклісти перебувають в цій категорії 12 міс., Перш ніж перейти в категорію R;
LR Light Rigid licence - автомобіль з ПМТС більше 4,5 тонн до 8 тонн. Володарі цієї ліцензії також можуть керувати транспортними засобами категорії С.
MR Medium Rigid licence - автомобіль з 2 осями і ПМТС більше 8 тонн. Володарі цієї ліцензії також можуть керувати транспортними засобами категорії LR і нижче.
HR Heavy Rigid licence - автомобіль з 3 і більше осями і ПМТС більше 8 тонн. Володарі цієї ліцензії також можуть керувати транспортними засобами категорії MR і нижче.
HC Heavy Combination licence - важкі комбіновані транспортні засоби, наприклад тягач буксирування напівпричепа або жорсткі транспортні засоби буксирування причепа з ПМТС більше 9 тонн. Володарі цієї ліцензії також можуть керувати транспортними засобами категорії HR і нижче.
MC Multi-Combination licence - автопоїзда або їх комбінація. Володарі цієї ліцензії також можуть керувати транспортними засобами категорії HC і нижче.
Вимоги по медицині для водіїв-професіоналів встановлюються National Transport Commission and Austroads. Водій, що перевозить пасажирів (наприклад, водій шкільного або туристичного автобуса) повинен отримати відповідну ліцензію "Public Passenger Vehicle Driver Authority", яке видається в його штаті або території Міністерство транспорту. Мінімальний вік для отримання водійського посвідчення в Австралії неоднаковий і коливається від 16,5 років в Північній території до 18 років в штаті Вікторія. Після отримання ВУ водій перебуває на трирічному випробувальному терміні. Мінімальний вік для отримання Learner ліцензії становить 15 років і 9 місяців. В Австралії немає внутрішніх паспортів, тому водійська ліцензія також є і головним документом, який ідентифікує особу. Іноземним туристам, які залишилися в Австралії на термін менше 3 місяців (залежить від штату і території) дозволяється користуватися їх національним водійським посвідченням. У випадку, якщо національне водійське посвідчення НЕ продубльовано по-англійськи необхідна наявність перекладу або Міжнародного водійського посвідчення. МВП в Австралію Ви можете замовити на нашому сайті. Як правило, замовлення в Австралію доходить протягом 2-4 днів, завдяки послугам компанії DHL.

Головна    |    Зразки    |   Інструкції   |    Анкета    |    Ціни    |    Конвенція    |  Країни    |   Запитання   |    Контакти