Головна    |    Зразки    |   Інструкції   |    Анкета    |    Ціни    |    Конвенція    |  Країни    |   Запитання   |    Контакти

 
 
 
Українською Русский English
Перевірка поточного стану Вашого замовлення

Введіть ім'я та прізвище латиницею (як в анкеті)


Пам'ятайте, що при отриманні Міжнародного Водійського Посвідчення Ви не здаєте ніяких тестів і не перевіряєтеся на кримінальність, тому МПВ є тільки юридичним перекладом Ваших національних водійських прав і без Ваших оригінальних водійських прав воно не дійсне.
 

     
     


АВТОТРАНСПОРТ В АЗЕРБАЙДЖАНІ

В Азербайджані налічується близько 25 тис. км. доріг, що обслуговують внутрішній вантажопотік і дають доступ до основних міжнародних магістралей. Автомобільні дороги в основному у задовільному стані й потребують підвищення класу до міжнародних стандартів з метою збільшення транзитного обороту. Основні та сільські дороги знаходяться в поганому стані і потребують термінового ремонту і технічного обслуговування. Загальний автопарк в Азербайджані становив близько 517000 в 2004 році, в середньому бл. 49 приватних легкових автомобілів на 1000 жителів, що є досить низьким порівняно з європейськими показниками, але дуже швидко зростає в зв'язку з швидким економічним зростанням країни в цілому. На автомобільний транспорт припадало 54% всіх вантажів у 2003 році, у порівнянні з приблизно 48% у 1999 році.

ВОДІЙСЬКЕ ПОСВІДЧЕННЯ В АЗЕРБАЙДЖАНІ

На сьогоднішній день в Азербайджані існують 5 категорій: A (А1), B, C, D, E. 
Категорія А дозволяє керувати будь-яким мотоциклом. 
Категорія А1 дозволяє керувати мотоциклом з об'ємом мотора не більше 125 куб. см. Категорію А1 можна отримати в 16 років, повноцінну ж категорію А - в 18 років. 
Категорія B. Під неї потрапляє будь-який транспортний засіб з дозволеною максимальною масою не більше 3,5 т, а також той, в якому число пасажирів, не рахуючи водія, не перевищує 8 осіб. 
Категорія C дозволяє водити тільки вантажівки з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т. Незважаючи на те, що категорія С відноситься до професійної, вона не дозволяє Вам управляти ні легковим автомобілем, ні мотоциклом, тільки важкими вантажівками. 
Категорія D дозволяє керувати транспортними засобами, де число пасажирів, не рахуючи водія, більше 8 (це як правило автобуси). Категорія D не дозволяє управляти ні мотоциклами, ні легковими автомобілями, ні важкими вантажівками. 
Категорія Е дозволяє управляти причепами з дозволеною максимальною масою понад 750 кг. Дана категорія, як правило, відкривається на додаток до якої-небудь категорії, але в наших умовах Вам доведеться мати, як мінімум, відкриту категорію C. Автошкіл, що готують тільки на BE або тільки DE у нас немає. Якщо дозволена максимальна маса причепа не перевищує 750 кг, то достатньо лише категорії транспортного засобу тягача. Однак є маленька деталь: для категорії B не завжди потрібна категорія Е, навіть якщо причіп важче 750 кг. Якщо сума дозволених максимальних мас тягача категорії B і причепа не перевищує 3,5 т, а також дозволена максимальна маса причепа менше спорядженої маси тягача, то досить категорії B. В іншому випадку потрібна категорія BE. Найпопулярнішими є комбінації: B (легковий автомобіль і вантажівки не більше 3,5 т), BC (легковий автомобіль і всі вантажівки), AB (мотоцикл, легковий автомобіль і вантажівки не більше 3,5 т), ABC (мотоцикл, легковий автомобіль і всі вантажівки). Іноземні громадяни мають право управляти належним їм автотранспортом на території Азербайджану по національному водійському посвідченню протягом терміну своєї реєстрації в країні, але не більше одного року. При переїзді іноземного громадянина в Азербайджан на постійне проживання потрібна заміна іноземного водійського посвідчення на азербайджанське з обов'язковою здачею екзаменів з правил дорожнього руху і водінню автомобіля. Ну і, звичайно, у випадку серйозного порушення або ДТП у Вас можуть зажадати пред'явити Міжнародне водійське посвідчення. МВУ в Азербайджан Ви можете замовити на нашому сайті. Зазвичай термін доставки в Азербайджан становить від трьох до п'яти днів.

 

Головна    |    Зразки    |   Інструкції   |    Анкета    |    Ціни    |    Конвенція    |  Країни    |   Запитання   |    Контакти